Kurumsal

Kurumsal


Sentez Yer ve Yapı Mühendisliği Ticaret Limited Şirketi – SYY-
sismoloji, deprem mühendisliği, yapısal sağlık izleme ve sismik ölçüm sistemleri alanında faaliyet gösteren uzman bir firmadır.

Bilimsel ve mühendislik uygulamalarında projelendirme ve eğitimden anahtar teslimi çözümlere kadar kullanıcıların her türlü taleplerini karşılamak üzere tecrübeli ve bilgili teknik personeli ile hizmet vermektedir.

1997 yılından bu yana Sismoloji, Jeofizik, İnşaat Mühendisliği ve Deprem Mühendisliği alanlarında dünyanın önde gelen üreticilerine çözüm ortaklığı yapmış ve dünya çapında önemli yeri olan bilimsel ve akademik kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yaparak sadece doğal afetlere karşı değil aynı zamanda mühendislik yapılarının güvenliği alanında da projelere katkıda bulunmaktadır. 

Sismolojik deprem izleme ağları, Deprem erken uyarı sistemleri, Kuvvetli hareket kayıt ağları, Yapısal sağlık izleme sistemleri, Deniz tabanı sismolojik gözlem istasyonları, Mikro bölgelendirme ve zemin araştırmaları için Mikrotremör ve sismik kırılma, yansıma, MASW, kuyu sismiği vb cihazları, Sarsma masaları firmamızın ana faaliyet gruplarındandır. 

SYY İstanbul merkez ve Kocaeli’nde teknik servis birimlerinin dışında bölgesel yerleşik teknik personeli ile satış sonrası teknik destek ve işletme hizmetlerini yerine getirmektedir. SYY ayrıca Guralp Systems Ltd (UK)‘in global teknik servis merkezi olarak diğer ülkelere de hizmet vermektedir. 

İstanbul Deprem Erken Uyarı Sistemi, Ulusal Deprem İzleme Şebekesi, Ulusal Deprem Gözlem Şebekesi, Ulusal Kuvvetli Yer Hareketi Şebekesi, Tarihi Yapılar Sismik Sağlık İzleme Sistemi, Marmara Denizi Gözlem İstasyonları firmamızın tamamladığı ve devam etmekte olan projelerinden bazılarıdır. 


-GENEL BROŞÜR


TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ FİRMALAR ve ÜRÜNLER

Sentez Sistem ve Mühendislik, Gıda’dan Demir Çelik’e kadar endüstrinin her alanında faaliyet gösterdiği konularda çözüm üreten ; kullanıcıların beklenti ve fikirlerine değer veren ; müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ilke edinen mühendislik firmasıdır. 

Çeşitli uzmanlık alanlarında son derece bilgi ve deneyime sahip ekibi ile SYY temsilciliğini yaptığı üreticiler ağını destekleyen kuvvetli bir yapıya sahiptir. Sadece ülkemiz ile sınırlı kalmayıp küresel platformda projelendirmeden ekipman teminine, kurulum ve işletmeden satış sonrası hizmetlere müşteri memnuniyetine önem veren bir mühendislik firmasıdır.